شیرین کردن آب دریا به وسیله RO توسط شرکت آتیه انرژی تلاش

از زمان های قدیم همیشه آب را مایه حیات بشریت میشناختند و نزدیک ۹۷ درصد منشا آبهای جهان را آب های دریا تشکیل داده است، که برای استفاده روزانه انسان ها فوق العاده شور است. بیشتر کشور های که آب و هوای خشک و نیمه خشک دارند.

با سختی های که از کم بودن آب مناسب جهت استفاده بر ای آشامیدن و کارخانه جات رو به رو شدند.

در حال حاضر با پیشرفت علم و رشد تصفیه آب به روش RO  با سرعتی بالا به یک منشا بزرگ جهت ساخت آب آشامیدنی در اکثر نقاط دنیا شده است.

این راه کار جهت از بین بردن املاح سرگردان ، کدورت، طعم، رنگ، آلودگی میکروبی و… و در پایان جهت از بین بردن مواد محلول در آب استفاده می شود. سیستم های تصفیه آب به صورت فیزیکی به شکل RO  در حال حاضر در صنعت های فراوانی از جمله نفت و گاز استفاده زیادی می شود.

به علاوه این سیستم ها توانایی این را دارند که تمامی مواد جامد حل شده که درآب وجود دارد را مطابق با استاندارد های آب شرب و به علاوه آب صنعتی برای استفاده درخط تولید کاهش دهد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

امروزه به روز ترین و کامل ترین روش برای شیرین کردن آب روش RO  است. در این تکنولوژی با شدت از تعدادی ممبران رد می شود و سپس املاح ریز تر از منافذ ممبران رد می شوند و این درحالی است که املاح درشت تر توانایی رد شدن از ممبران را ندارند و در طی پرو سه ای از کنار ممبران رد میشوند و همزمان دفع می شوند.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا