اخبار صنعت تصفیه آب صنعتی و کشاورزی ایران

انواع انواع فیلتر تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی

شرکت آتیه انرژی ارائه دهنده انواع فیلتر تصفیه آب خانگی می‌باشد. مشتریان گرامی در صورت اطلاع و یا خرید و یا مشاوره رایگان می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت و یا تماس تلفنی با کارشناسان شرکت اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

باید در نظر داشت تمامی فیلتر تصفیه آب درصورت استفاده بعد از مدتی نیاز به تعویض شدن دارند زیرا راندمان و کیفیت آبدهی پایین می‌آید ودستگاه تصفیه آب به مشکل می‌خورد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشند که اگرمدت زیادی از زمان تعویض فیلترتصفیه آب می‌گذرد می‌بایست تمامی فیلترها را تعویض نمایند تا دستگاه از لحاظ عملرد با راندمان بالایی کار کند و بتواند تمامی مراحل تصفیه را به خوبی انجام دهد.

خرید از این شرکت هم به صورت حضوری می‌باشد هم اینترنتی هم تلفنی که مشتریان عزیز با مراجعه به سایت شرکت می‌توانند تمامی اطلاعات مریوطه به فیلترهای تصفیه آب خانگی را مشاهده نمایند.

دستگاه‌های تصفیه آب خانگی از مراحل مختلفی تشکیل شده‌اند که در هر مرحله یکسری از املاح اضافه موجود در آب حذف می‌گردد.

بیشتر بخوانید: تصفیه آب صنعتی ro برای مرغداری و گلخانه‌ها

 فیلتر تصفیه آب مرحله اول: (فیلتر الیافی میکرونی)

این فیلتر املاح ریز آب از 1 میکرون به بالا را می‌گیرد که در مرحله اول از آن استفاده می‌گردد که دارای 1 میکرون و 5 میکرون می‌باشد قابلیت این فیلتر این است که کدورت آب که دارای شن و ماسه و لجن و گل آلود بودن است را می‌گیرد که مانع ورود این ذرات به مرحله بعدی شود

فیلترتصفیه آب مرحله دوم: (کربن گرانول)

این فیلتر از کربن پودری پر شده است که کار آن حذف مزه و طمع و بو و رنگ و کلرموجود در آب است در ضمن این فیلتر کیفیت آب را بالا می‌برد و باعث شفاف شدن وزلال شدن آب می‌گردد.

 فیلتر تصفیه آب مرحله سوم: (کربن بلاک)

این فیلتر تکمیل کننده فیلتر مرحله اول و دوم می‌باشد که کار آن حذف ذرات تا 5 میکرون وحذف املاحی که از مرحله دوم رد شده است مثل کلر یا مزه رنگ یا بوی آب این فیلتر هم به صورت استوانه‌ای می‌باشد

 فیلتر تصفیه آب مرحله چهارم: (ممبران)

یکی از مهمترین بخش تصفیه آب ممبران می‌باشد که املاح جامد موجود در آب را به راحتی از آب جدا می‌کند واز قسمت پس آب خارج می‌کند و آب تصفیه شده را در مخزن تصفیه ذخیره می‌کند ممبران ها بسیار حساس می‌باشند و باید فشار کافی وارد آن شود تا یتواند مرحله تصفیه را انجام دهد.

ممبران ها به شوری بیش از حد آب وکلر و میکروب وسولفات و کدورت حساس هستند و باعث کاهش عمر آن‌ها می‌گردد لذا در نگهداری از آن باید دقت نماییم و فیلترهای ماقبل از آن را به موقع تعویض نماییم.

 فیلترتصفیه آب مرحله پنجم: (کربن خطی)

این فیلتر یه شکل کپسول می‌باشد وبعد از مخزن تصفیه قرار می‌گیرد که بو و مزه آب را بگیرد

 فیلتر تصفیه آب مرحله ششم: (حفظ مواد معدنی)

این فیلتر هم کپسولی مانند می‌باشد و باعث می‌شود املاح معدنی از آب جدا نگردد زیرا بدن انسان به املاح معدنی موجود در آب نیاز دارد

فیلتر تصفیه آب مرحله هفتم: (uv)

این فیلتر به صورت لامپ با اشعه می‌باشد جهت از بین بردن میکروب‌های موجود در آب که از نظر نظام پزشکی مورد تأیید می‌باشد.

4/5 - (1 امتیاز)

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا