تصفیه فاضلاب صنعتی

قیمت تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی (پکیج تصفیه فاضلاب انسانی)

هدف ازاین پکیج، تصفیه فاضلاب بهداشتی (فاضلاب انسانی) می باشد. شرکت آتیه انرژی تلاش این پکیج هارا به سه شیوه فلزی، پلی ایلنی و کامپوزیتی طراحی و اجرا می کند. باتوجه به شرایط پروژه و ظرفیت آن، پکیج ها به یکی از این سه حالت ساخته می شود. معمولا کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی (فاضلاب انسانی) در کارخانجات، کارگاهها، مجتمع های مسکونی یا تجاری، مراکز تفریحی و اقامتی و … می باشد.

در پروژه های تصفیه فاضلاب بهداشتی عمدتا از روش هوازی لجن فعال با هوادهی گسترده استفاده می شودکه دستاورد های علمی خوبی را در پروژه های انجام گرفته در پی داشته است. نوع سیستم و طراحی بخش هوادهی در پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی (تصفیه فاضلاب انسانی) به گونه ای است که تولید بو مطلقا رفع شده است.

شرکت آتیه انرژی با داشتن سابقه ای بالغ بر بیست ساله در صنعت آب و فاضلاب توانایی تصفیه کلیه پساب های صنعتی، بیمارستانی و بهداشتی را دارد.

با توجه به کمبود منابع آبی در کشور و همچنین پایین رفتن سفره های آب های زیر زمینی در چند سال آینده لازم است که تصفیه فاضلاب انسانی و تصفیه فاضلاب بهداشتی بیشتر مورد اهمیت قرار بگیرد تا بتوان پساب ناشی از آب حمام و ظرف شویی را مجدد ریسایکل نمود.

فرایند تصفیه فاضلاب انسانی نه تنها آب قابل استفاده را تولید می کند، بلکه همچنین دارای مزایای دیگری نیز می باشد. این امر پتانسیلی ایجاد میکند برای کاهش تولید زباله در کشور، تولید انرژی از طریق برداشت متان و امکان تولید کود طبیعی از ضایعات جمع آوری شده از طریق این فرآیند تصفیه فاضلاب است.

 

در زیر یک توضیح دقیق تر از این مزایای تصفیه فاضلاب را خدمت شما عرض میکنیم:

کاهش ضایعات:

از طریق تصفیه فاضلاب، مقدار زباله ای که معمولا به محیط زیست منتقل می شود، کاهش می یابد و بنابراین بهبود سلامت محیط را در پی دارد. با این کار، دولت به نوبه خود خطرات بهداشتی مرتبط با آلودگی محیط زیست را کاهش می دهد و از دست دادن آب ناشی از آلودگی آب را جلوگیری می کند. همچنین تصفیه فاضلاب انسانی یا تصفیه فاضلاب بهداشتی باعث کاهش هزینه های صرف شده توسط یک کشور در پروژه های احیاء زیست محیطی مورد نیاز برای مبارزه با آلودگی می شود.

تولید انرژی:

لجن جمع آوری شده در طول فرایند تصفیه فاضلاب به خودی خود درمان می شود، زیرا دارای مقدار زیادی مواد تخریب پذیر است. این باکتری های بی هوازی در هضم های ویژه به طور کامل محصور شده به دمای 35 درجه سانتیگراد، منطقه ای است که این میکروارگانیسم های بی هوازی بدون اکسیژن رشد می کنند. گاز تولید شده در طول این فرآیند بی هوازی حاوی مقدار زیادی متان است که برداشت می شود و سپس برای تولید برق تولید می شود.

این انرژی را می توان برای تأمین نیروگاه های تصفیه فاضلاب استفاده کرد تا آنها را پایدار سازند و اگر انرژی بیش از حد تولید می شود، می توان آن را به یک شبکه ملی انتقال داد. این کمک می کند تا کاهش وابستگی به منابع غیر قابل تجدید انرژی به عنوان سوخت های فسیلی، کاهش رد پای کربن کشور و هزینه های کشوری در تولید انرژی را کم میکند.

نتیجه گیری درباره پکیج تصفیه فاضلاب

به طور خلاصه، ترکیبی از این مزایا و تولید آب، تصفیه فاضلاب را یک راه حل کوتاه مدت و بلندمدت پایدار برای بحران آب در جهان می داند که تنها با افزایش جمعیت جهان افزایش می یابد. برآورد شده است که جمعیت جهان به 9 میلیارد نفر افزایش یافته است و این باعث افزایش میزان آب مصرفی می شود.

تصفیه فاضلاب و برگردان مجدد آن به چرخه مصرف باعث تولید مقدار زیادی آب قابل استفاده تازه می شود، و به همین دلیل در کمبود آب کمک می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شرکت تماس بگیرید 02188420878

4/5 - (1 امتیاز)

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا